Zasady wyjazdu

Oferta to wyjazd po konkretny, używany, bezwypadkowy samochód, a nie wycieczka po przypadkowe auto. Państwa ciężko zarobione pieniądze powinny zostać rozsądnie wydane.

Korzystając z naszej oferty macie Państwo możliwość dokonania bezpiecznego zakupu wymarzonego auta w Holandii lub Niemczech. To Państwo wybierają samochód, po który jedziemy.

Niezależnie od odległości staramy się, by wyjazd trwał nie dłużej niż dwa dni. Termin wyjazdu dostosowujemy do planów klienta. Po wcześniejszym uzgodnieniu, istnieje możliwość zabrania osoby towarzyszącej.

Zapewniamy pełną pomoc podczas transakcji zakupu, w której aktywnie uczestniczymy, negocjując korzystną cenę oraz pomagając w załatwieniu potrzebnej dokumentacji wywozowej i tablic eksportowych (kwota od 80 euro z ubezpieczeniem, w zależności od regionu).

Po zakupie zapewniamy powrót samochodami pod naszą opieką lub, po wcześniejszym uzgodnieniu, możliwość powrotu Państwa samochodem przez naszego kierowcę.

W celu bezpośredniej łączności z klientem, zabieramy ze sobą krótkofalówki.

Koszt wyjazdu wynosi 500 PLN. Wszelkie obawy i wątpliwości chętnie wyjaśnimy telefonicznie (zakładka Kontakt).

Polecamy zapoznać się z opiniami naszych klientów na Allegro oraz Favore.

Jak widać, zasady są proste – osoby chętne na zakup auta w Niemczech umawiają się z nami na wspólny wyjazd i dzięki temu mają możliwość osobistego oglądania wybranych modeli. Widzą więc, co kupują i mogą mieć pewność, że nie będzie to „polska specjalność”, opisywana jako 100% bezwypadkowa igiełka, uzdatniona według bardzo popularnego przepisu na Rodzyna, w skład którego obowiązkowo wchodzi szpachla, allegrowe zaślepki poduszek powietrznych oraz dużo blacharskiej fantazji i szeroko pojętego kunsztu.